« wstecz

Aktualności

System Identyfikacji Gości dla Fashion Week w Łodzi.

2012-12-20

W dniach od 24-28.10.2012r. po raz siódmy w Łódzkiej Strefie Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego odbyła się prezentacja ponad 50 kolekcji na sezon wiosenno-letni 2013.Swoje kolekcje zaprezentowały m.in. Agata Wojtkiewicz, ZBerenika Czarnota,Natalia Jaroszewska,Delikatesse,Łukasz Jemioła,MMCStudio, Michał Szulc. Młoda awangarda przedstawiła swoje projekty w strefie OFF Out of Schedule.

» więcej

Finał Miss Polski - Płock 2012.

2012-12-08

W dniu 8 grudnia 2012r. byliśmy uczestnikami wyboru siedmiu najpiękniejszych kobiet, spośród 22 pań, które zgłosiły się do konkursu Miss Polski. Nowa Miss Polski - Katarzyna Krzezowska ma 22 lata i pochodzi z Krynicy Zdrój i będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss World, który odbędzie się w Indonezji na wyspie Bali. Finalistka jest studentką Akademii Krakowskiej na wydziale grafiki.

» więcej

Festiwal Plus Camerimage 2012

2012-11-24

Już dwudziesty raz 24.11.2012r. odbył się festiwal Plus Camerimage - wielkie, międzynarodowe święto kina w Bydgoskiej Operze Nova. Wspaniałe filmy fabularne, wybitni twórcy, spotkania, warsztaty, prezentacje nowoczesnych technologii i sprzętu filmowego. Przedstawiono unikalne filmy dokumentalne i rewelacyjne wideoklipy.

» więcej

CARTES 2012

2012-11-08

W dniach 6-8.11.2012 r. na terenach wystawowych Paris-Nord-Villepinte pod Paryżem odbyła się kolejna edycja targów CARTES (znanych dawniej pod nazwą Karty w Identyfikacji). Prezentowane były 2 główne bloki tematyczne: płatności mobilne oraz bezpieczeństwo w dziedzinie Cloud Computingu. Honorowym gościem targów były Indie. Już teraz warto odnotować w terminarzu liczne imprezy towarzyszące, takie jak organizowane w czerwcu posiedzenie okrągłego stołu poświęcone współdzielonemu handlowi i płatnościom we wszystkich jej formach tj.: fizycznej, elektronicznej i mobilnej.

» więcej

IV Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

2012-10-26

Czwarta edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit została wyróżniona Punktem dla naszego miasta. Miejski plebiscyt ma w założeniu promować inicjatywy, które skutecznie przyczyniają się do pozytywnej zmiany wizerunku Łodzi. W środę, 12.12 2012 r. w Galerii OFF Piotrkowska wręczono dyplomy wyróżniające najlepsze miejskie inicjatywy. W kategorii „Wydarzenia” zwyciężył Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit a finał odbył się w Klubie Wytwórnia w Łodzi 26-28.10.2012.

» więcej

IV Międzynarodowa Konferencja SASMA Business Security Conference

2012-10-25

W dniach 25 - 26 października 2012 roku w Ożarowie Mazowieckim odbyła się IV międzynarodowa konferencja SASMA Business Security Conference. Ponad stu przedstawicieli tej branży, próbowało odpowiedzieć na pytanie: Jak stawiać czoła niepożądanym zjawiskom w biznesie?

» więcej

" Smyki na start".

2012-10-21

Piłkarze mają "Orliki" Lotnicy mają "SMYKI" "Smyki na Start" to innowacyjna koncepcja stworzenia zawodów, w których uczestnicy startują na zbudowanych przez siebie w trakcie imprezy modelach, która łączy ze sobą elementy zabawy, edukacji i rywalizacji. Czas spędzony na wspólnym budowaniu modeli przez dzieci oraz ich opiekunów jest fantastyczną zabawą dla wszystkich. Pomysł zorganizowania i przeprowadzenia zawodów w formule monotypu powstał na bazie szybowca klasy światowej PW-5 "Smyk".

» więcej

Gala Finałowa Mistrza Mowy Polskiej

2012-09-24

Po raz dwunasty nasza firma gości na wspaniałej uczcie słowa polskiego czyli Gali Finałowej Mistrza Mowy Polskiej - tym razem w pięknych wnętrzach Dworu Artusa w Toruniu w obecności ducha naszego mistrza nauk astronomicznych Mikołaja Kopernika.

» więcej

Akademia Polskiego Sukcesu

2012-09-22

Już od 10 lat Cardco uczestniczy w przygotowaniu systemu identyfikacji osób organizujących niepowtarzalne wydarzenie społeczno-biznesowe, czyli wręczenie nagród Akademii Polskiego Sukcesu, podczas pikniku rodzinnego, który tym razem odbył się dzięki gościnności prof. dr hab. medycyny Henryka Skarżyńskiego Przewodniczącego Kapituły a zarazem gospodarza nowo otwartego Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach pod Warszawą.

» więcej

Strona: 1 2 3 4 5 6 7


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry