« wstecz

Aktualności

Podziękowania dla firmy CardCo.

2011-08-09

Podziękowania dla firmy CardCo za pomoc w przygotowaniu imprezy plenerowej Oblężenie Malborka 2011.

» więcej

Obsługa imprezy modowej FashionPhilosophy Fashion Week Poland

2011-05-24

W dniach 4-8 maja 2011 firma Cardco podczas czwartej edycji FashionPhilosophy Fashion Week zainstalowała i obsługiwała System Akredytacji i Identyfikacji Gości oraz dziennikarzy, fotoreporterów i blogerów zaproszonych przez organizatora imprezy w oparciu o karty plastikowe z nadrukowanym kodem kreskowym oraz terminale radiowe.

» więcej

Certyfikat Solidna Firma 2010

2011-02-18

» więcej

X-Station

2010-11-19

Czytnik kart zbliżeniowych wraz z technologią detekcji twarzy.

» więcej

System Karty Szkolnej!

2010-09-02

Czytniki Xpass Mifare w Systemie tzw. karty szkolnej.

» więcej

Referencje PZU S.A.

2010-07-12

Produkcja, personalizacja i mailing kart.

» więcej

Złoty Medal Targów Securex 2010 - Systemy Kart Plastikowych

2010-06-10

Podczas tegorocznej edycji Targów Securex w Poznaniu nasza firma otrzymała Złoty Medal za czytnik kart zbliżeniowych Xpass stanowiący doskonałe uzupełnienie rodziny biometrycznych czytników kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy Suprema.

» więcej

Gala Akademii Polskiego Sukcesu w Muzem Kolekcji im.Jana Pawła II

2010-04-06

Kapituła Polskiego Klubu Biznesu, w skład której wchodzą same osobistości polskiego świata polityki, gospodarki, kultury, czy też mediów i sportu wręczyła medale Akademii Polskiego Sukcesu.

» więcej

Solidna Firma 2009.

2010-03-16

Brązowa Statuetka za 7 - krotny Certyfikat Solidna Firma 2003 - 2009. Cardco - producent kart plastikowych, rabatowych i stałego klienta.

» więcej

Strona: 1 2 3 4 5 6 7


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry