« wstecz

Aktualności

Finał Miss Polski - Płock 2012.

2012-12-08

W dniu 8 grudnia 2012r. byliśmy uczestnikami wyboru siedmiu najpiękniejszych kobiet, spośród 22 pań, które zgłosiły się do konkursu Miss Polski. Nowa Miss Polski - Katarzyna Krzezowska ma 22 lata i pochodzi z Krynicy Zdrój i będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss World, który odbędzie się w Indonezji na wyspie Bali. Finalistka jest studentką Akademii Krakowskiej na wydziale grafiki.

» więcej

Festiwal Plus Camerimage 2012

2012-11-24

Już dwudziesty raz 24.11.2012r. odbył się festiwal Plus Camerimage - wielkie, międzynarodowe święto kina w Bydgoskiej Operze Nova. Wspaniałe filmy fabularne, wybitni twórcy, spotkania, warsztaty, prezentacje nowoczesnych technologii i sprzętu filmowego. Przedstawiono unikalne filmy dokumentalne i rewelacyjne wideoklipy.

» więcej

CARTES 2012

2012-11-08

W dniach 6-8.11.2012 r. na terenach wystawowych Paris-Nord-Villepinte pod Paryżem odbyła się kolejna edycja targów CARTES (znanych dawniej pod nazwą Karty w Identyfikacji). Prezentowane były 2 główne bloki tematyczne: płatności mobilne oraz bezpieczeństwo w dziedzinie Cloud Computingu. Honorowym gościem targów były Indie. Już teraz warto odnotować w terminarzu liczne imprezy towarzyszące, takie jak organizowane w czerwcu posiedzenie okrągłego stołu poświęcone współdzielonemu handlowi i płatnościom we wszystkich jej formach tj.: fizycznej, elektronicznej i mobilnej.

» więcej

IV Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

2012-10-26

Czwarta edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit została wyróżniona Punktem dla naszego miasta. Miejski plebiscyt ma w założeniu promować inicjatywy, które skutecznie przyczyniają się do pozytywnej zmiany wizerunku Łodzi. W środę, 12.12 2012 r. w Galerii OFF Piotrkowska wręczono dyplomy wyróżniające najlepsze miejskie inicjatywy. W kategorii „Wydarzenia” zwyciężył Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit a finał odbył się w Klubie Wytwórnia w Łodzi 26-28.10.2012.

» więcej

IV Międzynarodowa Konferencja SASMA Business Security Conference

2012-10-25

W dniach 25 - 26 października 2012 roku w Ożarowie Mazowieckim odbyła się IV międzynarodowa konferencja SASMA Business Security Conference. Ponad stu przedstawicieli tej branży, próbowało odpowiedzieć na pytanie: Jak stawiać czoła niepożądanym zjawiskom w biznesie?

» więcej

" Smyki na start".

2012-10-21

Piłkarze mają "Orliki" Lotnicy mają "SMYKI" "Smyki na Start" to innowacyjna koncepcja stworzenia zawodów, w których uczestnicy startują na zbudowanych przez siebie w trakcie imprezy modelach, która łączy ze sobą elementy zabawy, edukacji i rywalizacji. Czas spędzony na wspólnym budowaniu modeli przez dzieci oraz ich opiekunów jest fantastyczną zabawą dla wszystkich. Pomysł zorganizowania i przeprowadzenia zawodów w formule monotypu powstał na bazie szybowca klasy światowej PW-5 "Smyk".

» więcej

Gala Finałowa Mistrza Mowy Polskiej

2012-09-24

Po raz dwunasty nasza firma gości na wspaniałej uczcie słowa polskiego czyli Gali Finałowej Mistrza Mowy Polskiej - tym razem w pięknych wnętrzach Dworu Artusa w Toruniu w obecności ducha naszego mistrza nauk astronomicznych Mikołaja Kopernika.

» więcej

Akademia Polskiego Sukcesu

2012-09-22

Już od 10 lat Cardco uczestniczy w przygotowaniu systemu identyfikacji osób organizujących niepowtarzalne wydarzenie społeczno-biznesowe, czyli wręczenie nagród Akademii Polskiego Sukcesu, podczas pikniku rodzinnego, który tym razem odbył się dzięki gościnności prof. dr hab. medycyny Henryka Skarżyńskiego Przewodniczącego Kapituły a zarazem gospodarza nowo otwartego Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach pod Warszawą.

» więcej

Miss Suprainternational 2012

2012-09-21

Kolejny raz Cardco miało okazję dostarczyć system identyfikacji na międzynarodowe wydarzenie jakim stały się wybory Miss Suprainternational 2012, które odbyły się 14.09.2012r. w warszawskiej Hali Mery.

» więcej

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry