« wstecz

Aktualności

VII Edycja Programu Gospodarczo - Konsumenckiego Solidna Firma

2009-03-02

» więcej

CARDCO - Producent kart plastikowych, rabatowych, stałego klienta.

2009-02-12

Karty plastikowe. Powinniśmy pamiętać, że cena jednostkowa karty nie jest tylko miernikiem jakości - najczęściej warto wydać więcej i mieć spokój, że zlecenie na Twoje karty zostanie zrobione zupełnie satysfakcjonująco, a barwy będą zgodne z zamówieniem - właśnie dlatego karty plastikowe lojalnościowe należy wykonywać profesjonalnie.

» więcej

Laboratoria w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie

2008-11-26

» więcej

Infrastruktura publiczna Euro 2012 - niezbędne systemy IT

2008-10-01

» więcej

BioLite Solo - Nowy autonomiczny, zewnętrzny czytnik biometryczny

2008-09-16

Proste, autonomiczne urządzenie do biometrycznej kontroli dostępu. Zapewnia bezpieczeństwo i wygodę. Łatwa rejestracja i kasowanie użytkowników bezpośrednio na urządzeniu ( za pomocą wyświetlacza LCD i klawiatury) bez potrzeby połączenia z PC. BioLite jest idealnym rozwiązaniem z zakresu kontroli dostępu dla małych i średnich biur, sklepów oraz prywatnych domów. BioLite może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz ( klasa szczelności IP65).

» więcej

Cardco Sp. z o. o. producent kart plastikowych - laureatem programu EU STANDARD 2008 .

2008-08-30

Z przyjemnością informujemy, iż firma Cardco Sp. z o. o. jest laureatem programu EU STANDARD 2008.

» więcej

Certyfikat Solidności - Cardco - Producent Kart Plastikowych.

2008-07-30

"Certyfikat Solidności jest dla firmy Cardco potwierdzeniem wartości jakie przyjeliśmy za podstawę funkcjonowania i jednocześnie nagrodą za utrzymanie solidności w działaniu. Fakt, ze zostaliśmy docenieni poraz piąty, stanowi dodatkowe źródło satysfakcji". Prezes Zarządu inż. Marek Galewski

» więcej

OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM TECHNICZNE

2008-06-20

Systemy Ochrony w Obiektach Wojskowych

» więcej

TARGI IFSEC 2008

2008-05-19

W dniach 12-15.05.2008 r. odbyły się targi zabezpieczeń w Birmingham.

» więcej

Strona: 1 2 3 4 5 6 7


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry