« wstecz

Solidna Firma 2012r. - X lat - Perłowa Statuetka dla Cardco

Już po raz 10 firma CARDCO otrzymała Perłową Statuetkę "Solidna Firma 2012". Program Gospodarczo-Konsumencki powstał na początku 2002 roku, aby wspierać wizerunek solidnych, polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z zasadami etyki biznesu.

 

Tytuł "Solidna Firma" dla Cardco na dobre wpisał się w polskie realia. Szkoda tylko, że m. in. oceniający nas ZUS czy, aby nie zalegamy ze składkami sam przy swoich gigantycznym zadłużeniu nie ma szans zdobyć takiego tytułu! - a będzie coraz gorzej..... no cóż taki przywilej możliwości posiadania globalnych zadłużeń ma jedynie nasza państwowa administracja, bo cóż to dla "nich" za problem przejąć OFE, podnieść VAT, ZUS do 100% i wprowadzić nową opłatę za 1m3 zużytego przez naszych pracowników powietrza !!!

Gala wręczenia certyfikatów, odbyła się na naszym wspaniałym Stadionie Narodowym w Warszawie, na którym w ub. roku odbywały się imprezy sportowe, korzystające z naszych usług w zakresie systemów bezpieczeństwa i identyfikacji osób, produkcji kart i identyfikatorów.

Wszystkim nagrodzonym firmom Pan Premier Tusk oraz Pani Prezydent Zdanowska na ręce organizatorów przesłali listy gratulacyjne.


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry