« wstecz

Solidna Firma 2012r. - X lat - Perłowa Statuetka dla Cardco

Już po raz 10 firma CARDCO otrzymała Perłową Statuetkę "Solidna Firma 2012". Program Gospodarczo-Konsumencki powstał na początku 2002 roku, aby wspierać wizerunek solidnych, polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z zasadami etyki biznesu.

 

Tytuł "Solidna Firma" dla Cardco na dobre wpisał się w polskie realia. Szkoda tylko, że m. in. oceniający nas ZUS czy, aby nie zalegamy ze składkami sam przy swoich gigantycznym zadłużeniu nie ma szans zdobyć takiego tytułu! - a będzie coraz gorzej..... no cóż taki przywilej możliwości posiadania globalnych zadłużeń ma jedynie nasza państwowa administracja, bo cóż to dla "nich" za problem przejąć OFE, podnieść VAT, ZUS do 100% i wprowadzić nową opłatę za 1m3 zużytego przez naszych pracowników powietrza !!!

Gala wręczenia certyfikatów, odbyła się na naszym wspaniałym Stadionie Narodowym w Warszawie, na którym w ub. roku odbywały się imprezy sportowe, korzystające z naszych usług w zakresie systemów bezpieczeństwa i identyfikacji osób, produkcji kart i identyfikatorów.

Wszystkim nagrodzonym firmom Pan Premier Tusk oraz Pani Prezydent Zdanowska na ręce organizatorów przesłali listy gratulacyjne.


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry