« wstecz

Aktualności

Koncesja MSWiA

2010-01-01

Koncesja na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia realizowanej w formie zabezpieczenia technicznego wydana przez Ministra Spraw Wewnętrznych.

» więcej

KARTY PLASTIKOWE - niezbędnym narzędziem. Cardco Producent Kart Plastikowych, Rabatowych i Stałego Klienta.

2009-12-12

Karty plastikowe to niezbędne narzędzie współczesnego człowieka. W wielu dziedzinach używane są karty plastikowe. Produkcja polega na zadrukowaniu na specjalnej drukarce kawałka plastiku o wymiarach 85×54 milimetrów, za pomocą jednej z technik drukarskich. Podczas procesu produkcji dodaje się pasek magnetycznego lub chip, zawierający informacje. Karty płatnicze, identyfikatory, klucze do zamków magnetycznych, karty biblioteczne, programy lojalnościowe to tylko niektóre z zastosowań, jakie mają karty plastikowe.

» więcej

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

2009-12-07

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę życzy Załoga firmy CARDCO

» więcej

Targi Poznańskie - Obsługa Systemu Identyfikacji - Cardco Producent Kart Plastikowych, Rabatowych i Stałego Klienta.

2009-11-17

W dniach 17-19.11.2009 firma Cardco podczas Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Akcesoriów Tapicerskich dla przemysłu mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia z obszaru Polski i Europy Środkowo-Wschodniej zainstalowała i obsługiwała indywidualny System Identyfikacji i Akredytacji dla gości i partnerów zaproszonych przez gospodarza wydarzenia tj. SURVEY Marketing + Consulting sp. z o.o.

» więcej

System Identyfikacji i Rejestracji uczestników Forum Krzyżowa. Cardco Producent kart plastikowych, rabatowych, stałego klienta.

2009-11-12

Cardco w dniach 12-14.11.2009r. zainstalowało i obsługiwało system identyfikacji i akredytacji gości uczestniczących w Dolnośląskim Forum Politycznym i Gospodarczym. Organizowane jest co roku w Krzyżowej przy współdziałaniu Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego od roku 1999.

» więcej

Czas na karty plastikowe - Cardco producent kart plastikowych, rabatowych i słałego klienta.

2009-08-25

Jest to temat na czasie, bowiem chyba każdy z nas używa i posiada karty plastikowe, przynajmniej jedną. Najbardziej popularnymi są oczywiście karty bankowe, zarówno debetowe jak i kredytowe, ale nie można powiedzieć, że to jedyne. Nie można zapomnieć, oczywiście pomału wychodzą z użycia ponieważ prawie każdy Polak posiada telefon komórkowy o kratach telefonicznych, obecnie chyba największy zbiór takich kart posiadają kolekcjonerzy.

» więcej

Wielka Kampania Reklamowa !

2009-06-09

Firma CardCo rozpoczęła kampanię reklamową - Warszawa i Łódź. Cardco producent kart plastikowych.

» więcej

IX PIKNIK RODZINNY AKADEMII POLSKIEGO SUKCESU

2009-05-31

Polski Klub Biznesu w dniu 31 maja 2009 r. zorganizował IX Piknik Rodzinny Akademii Polskiego Sukcesu, który odbył się na terenie pięknego obiektu - Hotel 500 w Zegrzu.

» więcej

VII Edycja Programu Gospodarczo - Konsumenckiego Solidna Firma

2009-03-02

» więcej

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry