« wstecz

Aktualności

Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

2015-02-23

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

» więcej

Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

2015-02-23

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

» więcej

Bizon Biznesu

2014-12-24

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

» więcej

Akademia Polskiego Sukcesu

2014-12-24

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

» więcej

KONGRES Wojsko Polskie szansą dla przedsiębiorczości.

2013-05-07

Na zaproszenie organizatorów Kongres pod hasłem „Wojsko Polskie szansą dla przedsiębiorczości” w dniach 7-8 maja 2013 pojawił się w Łodzi – Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych, aby dotrzeć do jak najszerszego grona przedsiębiorców, którzy są w stanie realizować zamówienia dla wojska – mówił płk Jerzy Jastrzębski, zastępca szefa Logistyki IWSP SZ. Celem spotkania było zaprezentowanie form kooperacji przedsiębiorców regionu łódzkiego ze służbami wojskowymi.

» więcej

Fashion Week Wiosna 2013 - system identyfikacji

2013-04-20

Kolejny raz firma Cardco ma przyjemność dostarczać System Kontroli Dostępu, oparty na autorskim oprogramowaniu, który w przypadku tej właśnie imprezy zastosowany jest w Systemie Identyfikacji i Rejstracji Gości. Pracownicy Cardco na miejscu personalizują i wydają gościom imienne identyfikatory uprawniające do poruszania się wyłącznie w wydzielonych strefach. Czas nadrukowywania imienia, nazwiska i specjalnego kodu kreskowego trwa średnio 12 sekund i jest to na tyle sprawne, że nie tworzą się ponadnormowa kolejka oczekujących gości, gdyż Cardco przygotowało 5 kompletnie wyposażonych stanowisk ID z szybkosprawnymi drukarkami kart plastikowych (identyfikatorów) w standardzie kart kredytowych. Oprogramowanie Systemu Identyfikacji Gości w imprezach masowych pozwala w trybie On-Line obserwowaś ruch gości, analizować ich strukturę, ilość odwiadzajacych poszczególne wydarzenia i przedstawiać to organizatorom i sponsorom, którzy mogą ocenić efekty swoich działań, oraz poprawić organizację imprez masowych w następnych edycjach.

» więcej

Solidna Firma 2012r. - X lat - Perłowa Statuetka dla Cardco

2013-03-08

Już po raz 10 firma Cardco otrzymała Perłową Statuetkę "Solidna Firma 2012".

» więcej

Sklep zabezpieczeń Kontrola Dostępu i Rejestracja Czasu Pracy

2013-01-29

Szanowni Państwo, Uruchomiliśmy właśnie dla Państwa wygody internetowy sklep zabezpieczeń.

» więcej

System Identyfikacji Gości dla Fashion Week w Łodzi.

2012-12-20

W dniach od 24-28.10.2012r. po raz siódmy w Łódzkiej Strefie Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego odbyła się prezentacja ponad 50 kolekcji na sezon wiosenno-letni 2013.Swoje kolekcje zaprezentowały m.in. Agata Wojtkiewicz, ZBerenika Czarnota,Natalia Jaroszewska,Delikatesse,Łukasz Jemioła,MMCStudio, Michał Szulc. Młoda awangarda przedstawiła swoje projekty w strefie OFF Out of Schedule.

» więcej

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry