« wstecz

Ranking Forum Firm Rodzinnych 2018 FORBES

 

Jesteśmy dumni, że firma Cardco Sp. z o.o. - dostawca kart plastikowych, Systemów Kontroli Dostępu i Identyfikacji znalazła się wśród laureatów I edycji Rankingu Forum Firmy Rodzinnej w województwie łódzkim zorganizowanym po raz pierwszy przez Magazyn Forbes. Oceniono w nim najszybciej rosnące i najbardziej efektywne firmy rodzinne w każdym województwie a wyniki dla naszego województwa ogłoszone zostały podczas Gali w dniu 23.10.2018r. zorganizowanej w Hotelu Andels w Łodzi. Nagrody wręczał osobiście Redaktor Naczelny FORBES POLSKA Pan Paweł Zielewski.

 

 

    


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry