« wstecz

KONGRES Wojsko Polskie szansą dla przedsiębiorczości.

Prezes A. Matliński odwiedzający stoisko Cardco - dostawcy Systemów Bezpieczeństwa, Kontroli Dostępu i Identyfikacji w oparciu o karty elektroniczne, biometrię twarzy i linii papilarnych.

 "- Wojsko jest coraz bardziej profesjonalne, wymaga, więc doskonałej obsługi – powiedział podczas otwarcia Kongresu Andrzej Matliński, prezes Fundacji Surei No Mon, która wraz z Międzynarodowymi Targami Łódzkimi, Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową oraz Wyższą Szkołą Studiów Międzynarodowych, zorganizowała Kongres.

– Potrzeby armii są ogromne. 100 tys. ludzi trzeba ubrać, nakarmić, wyposażyć i transportować. I to nie tylko tu, na miejscu. Ktoś musi zabezpieczać logistycznie naszych żołnierzy podczas misji wojskowych. Ponadto potrzebne są urządzenia do przygotowywania posiłków i firmy zajmujące się transportem żywności. Sprzęt biurowy i meble, bielizna pościelowa i stołowa, materiały medyczne, środki opatrunkowe, a nawet materiały i usługi budowlane. Targi i kongres będą, więc doskonałą okazją do zapoznania się ze specyfiką obsługi logistycznej armii i nawiązania kontaktów biznesowych – dodał prezes Matliński.

Wywiad dla telewizji Toya udzielony przez Rafała Galewskiego - szefa działu Systemów Bezpieczeństwa, Kontroli Dostępu i Identyfikacji w łódzkiej firmie Cardco. Pełny dostęp do nagrania z wystawiającymi się firmami na - http: //moya.toya.net.pl/site_aktualnosci.php?news_id=4455

W pierwszym dniu Kongresu odwiedzający mieli okazję uczestniczyć w konferencji naukowo-biznesowej „Wojsko Polskie – Gospodarka i Świat”, mogący skorzystać z wiedzy specjalistów wojskowych z Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, Wojskowych Ośrodków Badawczo-Wdrożeniowych Służb Żywnościowej oraz Mundurowej m.in. na temat wymagań stawianych dostawcom produktów i usług w przetargach organizowanych przez służby logistyczne. Ponadto zgromadzeni mogli spotkać się z przedstawicielami firm, które od lat prowadzą współpracę z wojskiem.

Drugi dzień konferencji ukierunkowany był na zaopatrzenie w umundurowanie, produkty tekstylne, żywność, paliwa i smary, usługi remontowo-budowlane w tym zabezpieczenia technicznego, informatycznego w zakresie biometrycznych systemów identyfikacji, kontroli dostępu i dozoru służby wartowników.

 


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry