« wstecz

Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych
Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości. W dniach 25-28 października 2018 mogliśmy zobaczyć takie gwiazdy jak: Morcheeba,The Orb, Orbital,The Opposition, Giorgio Moroder a także polskie artystki Kasię Nosowską Reni Jusis oraz Mery Spolsky. Impreza ta jest jedynym na świecie w pełni autorskim wydarzeniem dedykowanym osobom, którzy stoja w cieniu artystów, lecz to oni-producenci odpowiedzialni są za finalną jakość nagrań, które słuchamy w mediach. Po dekadzie Soundedit wydaje się, że jego jakość stale rośnie dzięki wartościom jakie przytoczył w wywiadzie z Karolem Sakosikiem - twórca Maciej Werk a mianowicie: "Tworząc Festiwal, zużywamynasze paliwo w sposób ekonomiczny, ekologiczny i maksymalnie wydajny".
Systemy Automatycznej Identyfikacji
 
Systemy Automatycznej Identyfikacji
 
Niespodzianką występów była pochodząca z Wielkiej Brytani Morcheeba, która w czerwcu wydała płytę "Blaze Away". Jej muzykę słyszeliśmy w wielu filmach i serialach od "Traffic" po "Rodzinę Soprano"
 
Systemy Automatycznej Identyfikacji

 

Wisienką na urodzinowym torcie dziesięciolatka Soundedit - był występ długo oczekiwanej Kasi Nosowskiej promującej swój nowy album "Nosowska na tłusto". Wraz z nią usłyszeliśmy Smolika laureata tegoż festiwalu w roku 2010. Kasia odebrała nagrodę "Człowiek ze Złotym Uchem" w uznaniu za szczególne dokonania w dzidzinie produkcji muzycznej i kunszt słowa.

 

Systemy Automatycznej Identyfikacji
 
Systemy Automatycznej Identyfikacji

NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry