« wstecz

NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

 
 
Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego. Jej idealny kształt poprzez znaczne zmniejszenie szerokości drukarki sprzyja wygodzie podczas transportu i przewożeniu ich w zwykłych torbach bez konieczności dotychczas stosowanych bardzo niewygodnych i bardzo szerokich pudeł stosowanych w poprzednich modelach drukarek kart plastikowych. Obsługa jest jeszcze łatwiejsza dzięki intuicyjnym ikonom i graficznemu interfejsowi. Wdrożona zasada "plug-and-play" uruchamia natychmiastową regulacja podajnika kart.Z całym przekonaniem polecamy nowe modele drukarek ZC100 i ZC300, które są dostepne w naszej stałej ofercie wraz z materiałami eksploatacyjnymi i doradztwem technicznym. 
 
Drukarki kart plastikowych Zebra

NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry