« wstecz

Konferencja Partnerów COMARCH

Miejsce spotkania było niezmiernie atrakcyjne bo w Hotelu Arłamów, które posiada fantastyczne warunki do uczestnictwa nie tylko w wykładach i szkoleniach, ale także do korzystania z zajęć sportowych i rozrywkowych. Wykłady poświęcone były tematom, które są najistotniejsze w prowadzeniu nowoczesnego biznesu nadążającego nad bardzo szybkimi zmianami w zakresie prawa, organizacji pracy, zarzadzania i e-dokumentacjii m.in.: Biznes MSP, Biznes Comarch Healthcare, Sieci bezprzewodowe, e-Zdrowie o Comarch ERP XL. Konferencję zainaugurował prof.zw.dr hab.inż.Janusz Filipiak – Założyciel i Prezes Zarządu. 

Konferencja Partnerów COMARCH


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry