« wstecz

Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

  Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury. Poraz kolejny mamy przyjemność być partnerami Organizatora i twórcy Festiwalu Camerimage - Bydgoszcz 2018 jakim jest Marek Żydowicz wraz z niezniszczalnym i niezawodnym timem, który robi rzeczy praktycznie niemożliwe. W tym roku niespodziewanie zagościł na bydgoskiej scenie Opery Nova - Roman Polański, który wręczył nagrodę wybitnemu autorowi zdjęć Witoldowi Sobocińskiemu. Pełnym zaskoczeniem było otwarcie Festiwalu Camerimage przez samego Johna Baileya Przewodniczącego Amerykańskiej Akademi,który wspominał piewrwszą edycję Festiwalu Camerimage w Toruniu w 1994 roku. Tego dnia wręczono także nagrody dla montażysty Carol Littleton ("E.T") oraz duetu reżysersko-operatorskiego Jeana Jaquesa Annaud i Jeana Marie Dreujou (Wilczy Totem). 

Systemy Automatycznej Identyfikacji.

 

Obsługa Imprez masowych druk kart plastikowych Camerimage 2018


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry