« wstecz

System Identyfikacji Gości dla Fashion Week w Łodzi.

Pomysłodawcy i szefowie markowego projektu FashionPhilosophy Fashion Week Poland Irmina Kubiak i Jacek Kłak uważają, iż oprócz promocyjnego sukcesu Łodzi, istotną częścią maratonu mody były działania biznesowe w branży mody. Na łódzki tydzień mody przyjechało ponad 6 tys. dziennikarzy, przedstawicieli świata mody i celebrytów. Lista VIP-ów najlepiej świadczy o randze Fashion Week.3500 osób otrzymało specjalne identyfikatory wraz z okazjonalnymi smyczami. Uprawniały one do dostępu do odpowiednich stref w zależności od przydzielonych uprawnień. Identyfikacja oparta była o terminale kodów kreskowych a system działał w czasie rzeczywistym, co pozwalało na bieżącą ocenę stanu osób uczestniczących w danym pokazie. Impreza zaczęła liczyć się nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Do Łodzi przyjechali organizatorzy tygodni mody w Nowym Jorku, Londynie, Lizbonie, Berlinie, Wiedniu, Moskwie i Kijowie. Przyjechali zobaczyć, jak przebiega organizacja u nas, poznać najnowsze propozycje naszych projektantów, a także uzgodnić przyszłoroczny terminarz modowych imprez.

Podczas łódzkiego tygodnia mody odbyło się 36 pokazów, w tym trzy-projektantów zagranicznych: Nuno Gama, Annette Görtz, Liudmiły Tarakanovej. Ponadto udział w wydarzeniu wzięło blisko 500 przedstawicieli mediów, w tym dziennikarze z zagranicznych wydań IN STYLE, Fashion Insider, portugalskiego Hitmag, Men’s Health. Była też ekipa Fashion TV, która przygotowywała relacje

oraz filmy z większości pokazów. Firma Cardco po raz kolejny dostarczyła i obsługiwała systemy bezpieczeństwa w zakresie identyfikacji gości, VIP-ów, organizatorów, wystawców. W systemie identyfikacji zastosowano mobilne terminale radiowe pracujące w sieci Access Point pozwalające na dowolne miejsce kontroli bramek kontrolujących wprowadzanie uprawnionych gości.

 

 


 


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry