« wstecz

Drukarki etykiet

Oznaczenie towaru odpowiednim kodem kreskowym jest podstawą nowoczesnego handlu, która znacznie ułatwia proces identyfikacji i sprzedaży produktów. W stałej sprzedaży posiadamy nowoczesne rozwiązania drukarek kodów kreskowych, które pochodzą od najlepszych na rynku producentów, między innymi Zebra, Epson, Honeywell czy Godex. W skład naszej oferty wchodzą rozwiązania bardzo różnorodne pod względem parametrów, w związku z czym znajdują rozmaite zastosowanie.

W ofercie posiadamy modele biurkowe, półprzemysłowe, przemysłowe oraz przenośne –  duży wybór rozwiązań oraz ich różnorodność umożliwią każdemu Klientowi znalezienie opcji, która będzie odpowiadała jego indywidualnym oczekiwaniom. 


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry